Uprava OC "Jahorina" donirala polovinu plata

24.03.2020. 18:04
0
IZVOR: Srna

Uprava Olimpijskog centra /OC/ "Jahorina" donirala je polovinu svojih plata kao podršku Republici Srpskoj u borbi protiv pandemije virusa korona, pozivajući sve privrednike i menadžere da učine isto.

- Nalazimo se u veoma teškoj situaciji, ne znamo kada će sve ovo biti gotovo i kolike će biti posljedice za cijeli svijet. Najmanje što možemo učiniti jeste da pružimo podršku jedni drugima, prvenstveno Vladi Republike Srpske i svima koji rade danonoćno da bi se izborili sa ovom pošasti. Nadamo se da će nam se u ovoj borbi pridružiti i pružiti podršku svi koji su u mogućnosti, te da ćemo svojim primjerom inspirisati bar još nekoga - rekao je generalni direktor OC "Jahorina" Dejan Ljevnaić.

Ljevnaić je istakao da je ponosan na svoj tim, jer se drže zajedno i u teškim situacijama, te apelovao da svi građani budu disciplinovani i pridržavaju se svih mjera i propisa da bi posljedice bile minimalne, saopšteno je iz OC "Jahorina".

On je naglasio da je OC "Jahorina" na raspolaganju sa svojim kapacitetima i pomoći će kada god su u mogućnosti.

Ljevnaić je rekao da su svim zaposlenima isplatili ranije plate za mart da bi imali finansijska sredstva dok su kod kuće.

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Vlada preuzima milionske dugove od "OC Jahorina" Vlada preuzima milionske dugove od "OC Jahorina"
U ponedjeljak predstavljanje nove uprave i sastanak sa hotelijerima U ponedjeljak predstavljanje nove uprave i sastanak sa hotelijerima
Ljevnaić više nije direktor OC „Jahorina“ Ljevnaić više nije direktor OC „Jahorina“
Najčitanije
  • Licu iz Rogatice skidan novac sa bankovnog računa u iznosu od 1.200 KM
    17h 10m
    0
  • Tea Divčić predstavlja Istočno Sarajevo na izboru za Mis BiH
    11h 9m
    4
  • Još sedam dana aktivan broj 1435 za liječenje Milke Ilišković
    9h 15m
    3
  • Čuvajmo sjećanje na nevino stradale Srbe u srednjem Podrinju i Birču
    18h 6m
    2
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    6h 47m
    0