Uskoro otvaranje moderne sale Kulturnog centra Pale

04.07.2020. 13:13
0
IZVOR: gradistocnosarajevo.com

U sali Kulturnog centra Pale u toku su završni radovi na rekonstrukciji ovog prostora, koji će uskoro biti otvoren za publiku.

Ljubitelji kulturnih dešavanja imaće priliku da uživaju u drugačijem, ljepšem ambijentu, koji će doprinijeti kvalitetu i obogaćivanju kulturnih, umjetničkih i muzičkih sadržaja u opštini Pale.

Adaptaciju sale finansirala je Gradska uprava Istočno Sarajevo iz sredstava namijenjenih realizaciji projekata u gradskim opštinama.

Slika

Adaptacija sale predstavlja drugu fazu projekta rekonstrukcije objekta Kulturnog centra Pale.

U prethodnoj fazi projekta izvršena je rekonstrukcija fasade, zamijenjena je kompletna stolarija, sanirani su mokri čvorovi i krov.

Za rekonstrukciju zgrade Kulturnog centra Pale iz budžeta Grada Istočno Sarajevo izdvojeno je  oko 280 hiljada KM.

Komentari 0
Povezane vijesti
U Istočnom Sarajevu održano predavanje učenicima o opasnostima od pirotehnike U Istočnom Sarajevu održano predavanje učenicima o opasnostima od pirotehnike
Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
Večeras humanitarni trening za Vesnu Subašić u Istočnom Sarajevu Večeras humanitarni trening za Vesnu Subašić u Istočnom Sarajevu
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    12h 9m
    6
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    11h 40m
    5
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    21h 57m
    11
  • Dva lica uhapšena zbog prijetnji na Jahorini
    19h 55m
    5
  • Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
    18h 5m
    1