Veliki humanitarni koncert za Miloša i Magdalenu u srijedu u Istočnom Sarajevu

04.05.2023. 12:10
0
IZVOR: katera.news

Veliki humanitarni koncert za Miloša Božovića i Magdalenu Vlaški održaće se u srijedu, 10. maja, u dvorani na Trgu „Srbija“ od 19 časova.

Koncert, koji je prvenstveno trebalo da se održi 12. aprila, organizuje Opštinska organizacija Crvenog krsta Istočna Ilidža, a publika će imati priliku da čuje Goci bend, Miljana Miljanića i Savu Radovića.

Karte, po cijeni od 10 KM, mogu se kupiti u prostorijama Opštinske organizacije Crvenog krsta Istočna Ilidža, u Ulici Ive Andrića 17 B i Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo.

Sav prihod od prodatih ulaznica ide za liječenje naših sugrađana.

Komentari 0
Povezane vijesti
Održan humanitarni koncert "Zajedno za Maju i Luku" Održan humanitarni koncert "Zajedno za Maju i Luku"
„Mjesec darivanja-pomozimo zajedno“: Humanitarni koncert 3. aprila „Mjesec darivanja-pomozimo zajedno“: Humanitarni koncert 3. aprila
Sjećanje na Magdalenu Vlaški i hrabrost jednog malog anđela Sjećanje na Magdalenu Vlaški i hrabrost jednog malog anđela
Najčitanije
  • Policija MUP-a Kantona Sarajevo legitimisala hodočasnike iz Istočnog Sarajeva
    13h 22m
    0
  • Krađa u Sokocu, otuđen novac
    15h 33m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Lice lišeno slobode zbog droge
    15h 51m
    0
  • Marš „Besmrtnog puka“ u subotu na Palama
    5h 40m
    0
  • Danas sahrana Bobana Kusturića u Banjaluci
    18h 10m
    0