Vuk Ćajić prvi u Čačku (FOTO)

13.06.2023. 13:10
0
IZVOR: katera.news

Motokros staza „Miloš Lijeskić“ na Jeljenu kod Čačka, bila je domaćin druge trke Otvorenog šampionata Srbije u motokrosu.

Tradicionalnu nagradu „Aleksandar Leko Vukajlović“ osvojio je Vuk Ćajić iz Rogatice koji je osvojio prvo mjesto u klasi MX 85 i zasluženo se popeo na najvisočije mjesto pobjedničkog postolja.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Vuk je na kvalifikacionom treningu vozio najbrži krug. U prvoj, kao i u drugoj vožnji, bio je, takođe, najbrži na startu. U drugoj vožnji je imao isklizavanje i jedan fizički kontakt sa drugim vozačem. Tokom cijele trke pokazao je veliku borbenost i izdržljivost.

Slika

Foto: Ustupljena fotografija

Vuk je član Motokros kluba „Tanasko Rajić“ iz Čačka i već treću godinu vozi za zvaničnu motokros reprezentaciju Srbije.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pećina Govještica – najduža pećina u BiH krije tajne stare hiljadama godina Pećina Govještica – najduža pećina u BiH krije tajne stare hiljadama godina
U toku konkurs za izbor najljepšeg dvorišta i balkona u Rogatici U toku konkurs za izbor najljepšeg dvorišta i balkona u Rogatici
I ove godine izbor za najljepši slavski kolač na Borikama I ove godine izbor za najljepši slavski kolač na Borikama
Najčitanije
  • Na današnji dan ubijen Đorđe Petrović Karađorđe, vođa Prvog srpskog ustanka
    15h 17m
    3
  • Danas osvećenje temelja Hrama Svetog velikomučenika Prokopija u Bulozima
    17h 17m
    0
  • Ekipa „Ponor, Prača i Vrhprača“ pobjednik turnira u basketu u Podgrabu
    17h 0m
    1
  • Preminuo književnik Milanko Borovčanin Romsok
    15h 34m
    1
  • Koncert maestra Dušana Sekulića i benda u Palama 29. jula
    10h 8m
    0