Zašto nijedan klub iz Istočnog Sarajeva nije dobio sredstva od Ministarstva sporta?

22.11.2019. 19:36
2
IZVOR: Katera

Ministarstvo porodice, omladine i sporta Republike Srpske objavilo je rezultate Konkursa za sufinansiranje sportskih saveza i klubova iz RS. 

Ono što nam je prvo zapelo za oko je činjenica da je od 39 klubova koliko je prošlo na Konkursu, 26 iz Banjaluke. 

Sigurno je da će ova odluka Ministarstva izazvati reakcije klubova iz Istočnog Sarajeva, od kojih ni jednom nisu odobrena sredstva za sufinansiranje. 

Rezultate Konkursa možete pogledati u nastavku.

SlikaSlikaSlikaSlika

 

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Anonimno 26.11.2019. 09:20
    Treba pitati:
    S. Košarca, B. Tomića, B. Jugovića, Ćosića, Šešliju, Kulašinac-Trifković, S. Pajića (njegova je ministrca), Nešića, Stanišića, Kubatliju, Simovića...
  • Generic placeholder image
    Paja 23.11.2019. 08:21
    Strašno, samo glasajte za Banja Luku.

    Šta očekujete, šta hoćete Srpske Sarajlije dobili ste po 50-100 KM za glas.
    Malo vam, a? Hoćete još para i za sport? K..c. para.
Povezane vijesti
Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos Aleksandra Krunić i Ana Danilina u polufinalu Rolan Garos
Marija Ušćumlić najuspješnija kadetkinja na Kupu grada Sarajeva Marija Ušćumlić najuspješnija kadetkinja na Kupu grada Sarajeva
Džudo klub „Sparta“ ekipni šampion Kupa grada Sarajeva Džudo klub „Sparta“ ekipni šampion Kupa grada Sarajeva
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    20h 22m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    11h 0m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    18h 33m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    22h 5m
    0
  • Izabrano tročlano predsjedništvo beba u Istočnoj Ilidži, najmlađa beba Tadej Simić
    11h 25m
    0