Zvanično - Zvezda u Evroligi naredne sezone, Partizan u Evrokupu

25.05.2020. 14:05
0
IZVOR: nezavisne.com

Čelnici Evrolige su odlučili da sastav tog takmičenja u sezoni 2020/21. bude isti kao i u prethodnoj.

Sezone u Evroligi i Evrokupu su otkazane, nakon što je 11 stalnih članova na današnjem video-sastanku prihvatilo predlog Đordija Bartomeu da se ne igra zbog opasnosti od virusa korona i povreda igrača, saopšteno je iz elitnog takmičenja.

Kako se navodi, sastav lige ostaće isti, što znači da će među 18 najboljih klubova iz regiona naredne sezone biti Crvena zvezda.

Što se tiče Partizana, koji je u trenutku prekida bio u četvrtfinalu Evrokupa, njemu je zagarantovano mjesto u ovom takmičenju za narednu sezonu.

Prvi čovjek Evrolige Bartomeu održaće konferenciju za medije od 16.30.

Komentari 0
Povezane vijesti
"Crvena zvezda" pobijedila "Partizan" u vječitom derbiju "Crvena zvezda" pobijedila "Partizan" u vječitom derbiju
Dejan Stanković je novi trener Crvene zvezde Dejan Stanković je novi trener Crvene zvezde
Košarkaši "Partizana" velikim preokretom pobijedili "Zvezdu" Košarkaši "Partizana" velikim preokretom pobijedili "Zvezdu"
Najčitanije
  • Kako je nastajalo Istočno Sarajevo (I dio)
    5h 50m
    6
  • Sjećanje na neponovljivog Moma Kapora
    14h 26m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Prekršajni nalog zbog prijetnji
    11h 47m
    3
  • Posni đuveč sa gljivama
    13h 8m
    0
  • Kod lica iz Rogatice pronađeno više komada oružja čije je posjedovanje zabranjeno
    12h 1m
    0