Лажна дојава о оружју у средњој школи

27.09.2024. 20:45
0
ИЗВОР: srna.rs

У Средњу школу "Светозар Ћоровић" у Љубињу данас је стигао мејл у коме је особљу савјетован опрез због могућности уношења ватреног оружја у школу, за шта је противдиверзионим прегледом објекта утврђено да је лажан.

Из Полицијске управе Требиње је саопштено да су припадници Полицијске станице Љубиње данас у 11.26 часова примили пријаву од директора школе и да су одмах изашли на лице мјеста и извршили противдиверзиони преглед објекта средње школе и основне школе у Љубињу.

- Извршеним прегледом није пронађено ватрено оружје - наводи се у саопштењу.

Припадници Полицијске управе Требиње су извршили противдиверзионе прегледе у свим објектима средњих и основних школа на подручју коју оперативно покрива Управа.

Коментари 0
Повезане вијести
Лажна дојава о бомби на имању Милорада Додика Лажна дојава о бомби на имању Милорада Додика
Занати све потребнији, али све мање популарни Занати све потребнији, али све мање популарни
Соколац: У средњошколском центру остало 35 слободних мјеста Соколац: У средњошколском центру остало 35 слободних мјеста
Најчитаније
  • Колубарска битка - пут у славу
    13h 14m
    0
  • Годишњица смрти Ђуре Јакшића
    13h 9m
    0
  • Данас јавна трибина СДС-а у Касиндолу
    7h 39m
    0
  • Слиједи промјена времена, захлађење и снијег
    8h 24m
    0
  • Блануша: Младима враћамо оптимизам и шансу за бољи живот у Републици Српској
    2h 6m
    0