Лажне дојаве о бомбама у основним школама у Палама

01.06.2022. 10:16
0
ИЗВОР: srna.rs

Дојаве о постављеним експлозивним направама у основним школама "Пале", "Србија" и "Мокро" на подручју општине Пале биле су лажне, изјавили су Срни директори ових школа.

Директор Основне школе /ОШ/ "Пале" Александар Рајић навео је да су добили дојаву након чега су припадници Министарства унутрашњих послова детаљно прегледали објекат и утврдили да је дојава била лажна, па су ученици и радници враћени редовним активностима.

Радмила Веселиновић, директор ОШ "Мокро", рекла је да је централна школа прегледана одмах по дојави и установљно да је све у реду, док су тренутно у току прегледи у подручним одјељењима Кадино Село, Хреша и Вучија Лука.

Директор ОШ "Србија" Сања Марковић навела је да је полиција била на терену и да је све уредно.

Коментари 0
Повезане вијести
На Палама организован шаховски турнир “Филозофски гамбит” На Палама организован шаховски турнир “Филозофски гамбит”
"Ђурђевданско коло" у петак у Мокром "Ђурђевданско коло" у петак у Мокром
Тринаеста међународна студентска конференција у Палама Тринаеста међународна студентска конференција у Палама
Најчитаније
  • Сарајево, град који је убио љубав...
    4h 21m
    18
  • Годишњица смрти сарајевских Ромеа и Јулије
    17h 11m
    29
  • Годишњица смрти Добрице Ћосића
    16h 54m
    0
  • Преминуо мушкарац који је убио пуницу и тешко ранио супругу
    8h 34m
    0
  • Преминула жена коју је јутрос ранио супруг
    5h 6m
    0