Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом СарајевуМузичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна ИлиџаЈако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионереИсточно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Најчитаније
Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
8h 49m
0
Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
6h 53m
23
Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
5h 23m
1
Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
9h 3m
3
Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!