Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново СарајевоТеодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
Вече поезије Марка Милошевића у Источном Новом СарајевуВече поезије Марка Милошевића у Источном Новом Сарајеву
Павлина Радовановић наступа у Источном Новом Сарајеву у оквиру „Принципових дана“Павлина Радовановић наступа у Источном Новом Сарајеву у оквиру „Принципових дана“
Најчитаније
Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
14h 44m
0
Данас „Конференција беба“ у Палама
16h 1m
0
Божовић: „Поход на кланац“ је ходочашће сјећања и поштовања
16h 22m
0
Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!