Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
„Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна„Конференција беба“ у Источном Новом Сарајеву 30. јуна
Теодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново СарајевоТеодора Симеуновић ученик генерације Основне школе „Свети Сава“ Источно Ново Сарајево
Најчитаније
Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
13h 5m
3
Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
12h 51m
0
Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
14h 12m
0
Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
11h 28m
1
Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!