Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом СарајевуВидовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву
Сутра почиње манифестација "Принципови дани"Сутра почиње манифестација "Принципови дани"
Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву Завршен 10. јубиларни турнир у уличном баскету у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
3h 14m
4
Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
1h 20m
3
Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
9h 15m
0
Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!