Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом СарајевуМузичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна ИлиџаЈако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионереИсточно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Најчитаније
„Касперијада“ сутра у Палама
16h 20m
0
На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
14h 31m
0
Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
6h 58m
0
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
18h 3m
0
Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!