Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна ИлиџаЈако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионереИсточно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом СарајевуВидовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
23h 34m
0
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
6h 55m
0
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
7h 18m
0
Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
23h 55m
0
"Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!