Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна ИлиџаЈако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионереИсточно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Видовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом СарајевуВидовдански хуманитарни базар вечерас у Источном Новом Сарајеву
Најчитаније
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
53m
10
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
19h 14m
0
"Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
50m
15
Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
16h 32m
0
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!