Леци са поруком „Не у НАТО“ у Источном Новом Сарајеву (ФОТО)
11.07.2023. 11:02
1
ИЗВОР: rtrs.tv
Фото: РТРС
У Источном Новом Сарајеву осванули су леци са поруком „Не у НАТО“.
Леци се налазе на клупама у Парку Гаврила Принципа и Парку Великана.
Фото: РТРС
Коментари 1
Volodimir
12.07.2023. 18:06
Evo kako ce biti:
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!
Повезане вијести
Музичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом СарајевуМузичко-поетско вече „Скућени у пјесми“ сутра у Источном Новом Сарајеву
Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна ИлиџаЈако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионереИсточно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
Најчитаније
Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
10h 15m
36
Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
17h 5m
0
„Касперијада“ данас у Палама
16h 5m
0
Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
16h 39m
8
У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
Vi ce te sjediti po kaficima dok to bude potpisano. Radite kako zelite ali znajte jedno; NISTE NI CULI STA ZNACI "TIHA KAPITULACIJA"!