Лице из Источног Сарајева ухапшено због пријетњи по живот

21.09.2022. 11:08
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источна Илиџа, 20. 9.2022. године пријављено је да лице иницијала М.М. из Источног Сарајева путем телефона упућује поруке пријетећег садржаја по живот лицу из Источне Илиџе, изазвавши код истог осјећај страха и угрожености за себе и породицу.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва у Источном Сарајеву и у току је рад на документовању кривичног дјела „Угрожавање сигурности“, саопштено је из ПУ Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце
У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге У Источној Илиџи два лица лишена слободе, једно санкционисано због посједовања дроге
Најчитаније
  • Сутра почиње Петровски пост
    17h 55m
    0
  • Руски инструктор за борбе прса у прса који је дао живот за Републику Српску и слободу српског народа
    14h 20m
    10
  • Три мушкарца повријеђена у пуцњави на Врацама
    7h 29m
    1
  • Минић и Гашановић свечано отворили "Јагњијаду" на Вучијој Луци
    14h 33m
    8
  • СДС: Блануша кандидат за предсједника Републике Српске
    9h 56m
    2