Лице из Пала пријављено полицији јер није испоручило резану грађу

28.05.2024. 10:09
0
ИЗВОР: katera.news

Полициској станици Рогатица јуче је пријављено да лице М.М. из Пала није испоручило резану грађу, која му је претходно плаћена од стране лица из Рогатице, у новчаном износу од 2.450,00 КМ.

Како је саопштено из Полицијске управе Источно Сарајево, о свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево, а након документовања предмета тужилаштву ће против М.М. бити достављен извјештај о почињеном кривичном дјелу „Превара“.

Коментари 0
Повезане вијести
Рогатица: Расписани избори за чланове савјета мјесних заједница Рогатица: Расписани избори за чланове савјета мјесних заједница
Прича о чича Срету Петронићу из Пала и његовој Хелени Прича о чича Срету Петронићу из Пала и његовој Хелени
Соколац: Лицу упућене пријетње по живот и нанесене тјелесне повреде Соколац: Лицу упућене пријетње по живот и нанесене тјелесне повреде
Најчитаније
  • Прича о чича Срету Петронићу из Пала и његовој Хелени
    11h 47m
    13
  • Посни макарони са шампињонима
    6h 0m
    1
  • У Петровићима изгорјели гаража и возило (ФОТО)
    12h 53m
    0
  • Соколац: Лицу упућене пријетње по живот и нанесене тјелесне повреде
    13h 12m
    2
  • Поново активно клизиште у Поткрајевима, потребно пронаћи трајно рјешење
    11h 6m
    0