Лице оштетило надзорну камеру у Источној Илиџи

25.03.2025. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источна Илиџа раде на документовању кривичног дјела „Оштећење и одузимaње туђе ствари“, почињеног јуче од стране лица Р.С. из Источне Илиџе.

Како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, наведени се сумњичи да је оштетио надзорну камеру приватног власништва.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 9m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    12h 59m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    11h 59m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    12h 33m
    8
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    13h 57m
    0