Лице оштетило надзорну камеру у Источној Илиџи

25.03.2025. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источна Илиџа раде на документовању кривичног дјела „Оштећење и одузимaње туђе ствари“, почињеног јуче од стране лица Р.С. из Источне Илиџе.

Како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, наведени се сумњичи да је оштетио надзорну камеру приватног власништва.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин" Вечерас полуфинале Меморијала "Бошко Вујадин"
Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду Ученици из Источне Илиџе учесници Међународног дјечијег духовног кампа у Орхиду
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    48m
    0
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 2m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    52m
    0
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    14h 22m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    21h 12m
    0