Лице оштетило надзорну камеру у Источној Илиџи

25.03.2025. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источна Илиџа раде на документовању кривичног дјела „Оштећење и одузимaње туђе ствари“, почињеног јуче од стране лица Р.С. из Источне Илиџе.

Како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, наведени се сумњичи да је оштетио надзорну камеру приватног власништва.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    12h 41m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    10h 52m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    3h 19m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    14h 24m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    15h 38m
    0