Лице оштетило надзорну камеру у Источној Илиџи

25.03.2025. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источна Илиџа раде на документовању кривичног дјела „Оштећење и одузимaње туђе ствари“, почињеног јуче од стране лица Р.С. из Источне Илиџе.

Како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, наведени се сумњичи да је оштетио надзорну камеру приватног власништва.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Најчитаније
  • Стијаковић: Тог дана усташе су заклале 22 члана моје најближе породице
    19h 51m
    0
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    5h 42m
    0
  • Душан Пурић, заборављени херој са Мачковог камена
    22h 54m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    7h 25m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    8h 39m
    0