Лице оштетило надзорну камеру у Источној Илиџи

25.03.2025. 09:56
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источна Илиџа раде на документовању кривичног дјела „Оштећење и одузимaње туђе ствари“, почињеног јуче од стране лица Р.С. из Источне Илиџе.

Како су навели из Полицијске управе Источно Сарајево, наведени се сумњичи да је оштетио надзорну камеру приватног власништва.

О свему је обавијештен тужилац Окружног јавног тужилаштва Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога ПУ Источно Сарајево обиљежава Међународни дан борбе против злоупотребе опојних дрога
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    46m
    35
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    15h 43m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    23h 16m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    16h 8m
    0
  • Милић: И мала школа може остваривати велике резултате
    20h 1m
    0