Лице ухапшено због крађе у Источној Илиџи

17.07.2024. 10:15
0
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источна Илиџа јуче је пријављено да је непознато лице из маркета у тржном центру, који се налази у Улици Војводе Радомир Путника, отуђило више козметичких производа, укупне вриједности 420 КМ.

Полицијски службеници пронашли су извршиоца кривичног дјела „Крађа“, а ради се о лицу иницијала Д.Д. из Тузле, за којим је расписана потрага због постојања основа сумње да је у претходном периоду починио кривично дјело „Крађа“ на територији ове полицијске станице.

Наведено лице лишено је слободе и у току је документовање предмета, саопштено је из ПУ Источно Сарајево. 

Коментари 0
Повезане вијести
Источна Илиџа се припрема за долазак дјеце са Косова и Метохије Источна Илиџа се припрема за долазак дјеце са Косова и Метохије
Удружењу "Загрљај" дониран комби - поклон Срба Малмеа Удружењу "Загрљај" дониран комби - поклон Срба Малмеа
Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела Два лица лишена слободе због почињених више кривичних дјела
Најчитаније
  • Упозорење због обилих падавина у недјељу
    23h 6m
    0
  • Слађана Сарић: ОО Црвени крст Калиновик наставља досадашње добре праксе
    14h 57m
    0
  • Источна Илиџа се припрема за долазак дјеце са Косова и Метохије
    19h 30m
    0
  • У њиховој "нормалној држави" нема Срба
    15h 38m
    1
  • Требињка која руши предрасуде - у 93. години дневно преплива и до 1.500 метара
    20h 1m
    1