Љетно одржавање јавних површина у Источној Илиџи (ФОТО)

16.05.2022. 12:21
0
ИЗВОР: katera.news

Одјељење за стамбено-комуналне послове Општине Источна Илиџа започело је активности које се односе на љетно одржавање јавних површина.

Од јутрос, ЈКП “Комил” врши прање улица у насељу Добриња 1, а план је да се до краја седмице заврши прање улица и у Добрињи 4, саопштено је из ове општине.

  • Слика
  • Слика

По завршетку поменутих насеља, наставиће се са прањем улица у осталим дијеловима општине, о чему ће грађани бити благовремено обавијештени.

Из Одјељења за стамбено-комуналне послове апелују на грађане да возила паркирају прописно, како би радници ЈКП “Комил” несметано обављали предвиђене активности.

Коментари 0
Повезане вијести
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић
Источно Сарајево слави Мому Капора: Почиње манифестација посвећена великану књижевности и умјетности Источно Сарајево слави Мому Капора: Почиње манифестација посвећена великану књижевности и ...
Источна Илиџа: Распоред рада дежурних апотека недјељом у марту Источна Илиџа: Распоред рада дежурних апотека недјељом у марту
Најчитаније
  • Срби су криви...
    10h 59m
    47
  • Овако је говорио Момо Капор – Дан у Србији почиње нечим тако ријетким
    11h 2m
    5
  • Нестао Предраг Матић из Сокоца
    6h 58m
    2
  • Ухапшена лица осумњичена за паљење теретног возила у Палама
    8h 11m
    2
  • Соколац: Оштећен апарат за игре на срећу
    8h 25m
    0