Мајка која је оставила бебу штићеница Центра за социјални рад

24.01.2020. 11:29
0
ИЗВОР: Srpska.info

Мирјана Јевтић, чистачица кафића из Дервенте у близини којег је јутрос пронађена напуштена беба, рекла је да је беба пронађена око 5.20.

– Када сам дошла на посао у пролазу зграде који се налази у близини кафића угледала сам корпу за бебе са ручкама и у први мах помислила да су се дјеца играла и оставила је у пролазу. Међутим када сам изашла из кафића чула сам плач дјетета – испричала је Јевтићева.

Она је додала да је пришла корпи и угледала бебу која је била покривена са двије декице.

– Хтјела сам да је узмем у руке, али сам се плашила. Било је језиво. Чекала сам да дође полиција – истакла је она за Независне.

Испричала је да су полицајци одмах узели бебу и одвезли је у Хитну помоћ.

Она је након доласка полиције дала изјаву, те се вратила на посао.

Према незваничним информацијама мајка која је оставила бебу је штићеница Центра за социјални рад у Дервенти. Наводно, она је особа са посебним потребама и да има још дјеце.

Коментари 0
Повезане вијести
Медицинско чудо у Загребу: Беби током порода одстранили огроман тумор Медицинско чудо у Загребу: Беби током порода одстранили огроман тумор
Мајка осумњичена за покушај убиства осмомјесечне бебе Мајка осумњичена за покушај убиства осмомјесечне бебе
Мајка која је повријеђена у паду надстрешнице почела да виђа дијете Мајка која је повријеђена у паду надстрешнице почела да виђа дијете
Најчитаније
  • Сјећање на Славка Јовичића Славуја
    12h 7m
    15
  • Бачена експлозивна направа на кафић "Мока" у Источном Новом Сарајеву
    11h 47m
    4
  • Исак правда фијаско специјалаца у Дубаију: Нисмо смјели послати најбоље људе због Додика
    10h 5m
    9
  • Лаловић: Транспорт пацијената отежан, али безбједност није угрожена
    3h 26m
    4
  • Страхиња Ерић 67. у спринту на Зимским олимпијским играма у Италији
    9h 57m
    2