Мајка у Русији оставила дјецу без одјеће у шуми и на ниској температури

12.02.2021. 18:43
0
ИЗВОР: Srpskainfo

Жена у Русији наводно је оставила своје троје дјеце без одјеће у шуми на врло ниским температурама.

Жена (33) је у петак навече намјеравала убити своје троје дјеце близу главног града Москве, рекли су истражиоци.

Локални становник пронашао је малољетнике потпуно смрзнуте на минус 15 степени Целзијусових и обавијестио полицију.

Дјеца су пребачена у болницу, а према новинској агенцији Риа Новости, једно од њих је у критичном стању и на респиратору.

Мајка је одведена у клинику гдје ће провјерити њено ментално здравље, а против ње је покренут кривични поступак због покушаја убиства, преноси "Index.hr".

Коментари 0
Повезане вијести
Руски научници направили „хемијски коктел“ против старења мозга Руски научници направили „хемијски коктел“ против старења мозга
Направљен иновативни начин за лијечење рана Направљен иновативни начин за лијечење рана
Прије 83 године ослобођено 353 д‌јеце из Јастребарског Прије 83 године ослобођено 353 д‌јеце из Јастребарског
Најчитаније
  • Тужна прича јуначке породице Галинац из Војковића
    7h 12m
    1
  • Почетак друге серије злочиначког бомбардовања Републике Српске
    7h 0m
    1
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    20h 36m
    0
  • Сјећање на Лава Николајевича Толстоја
    6h 50m
    0
  • Костовић: Појачани изливи национализма праћени усташком симболиком
    22h 13m
    6