Мали Милош (4) из Вишеграда треба нашу помоћ

11.10.2019. 09:00
0
ИЗВОР: visegrad365.com

Четворогодишњи Милош из Вишеграда оболио је од леукемије. Његово безбрижно дјетињство је прекинуто, а свој скромни родитељски дом морао је замијенити са болничким креветом у Клиничком центру у Бањалуци. Милош, тамо, чека помоћ добрих људи како би отпочео са лијечењем. За само први блок хемотерапије потребно је прикупити 5000 еура.
Његова породица нема тај новац.

Милош, иначе, не жели пуно, само да оздрави, да купи лопту и да се врати у Вишеград да би се играо са својим друговима. Само то и ништа више.

Помозимо Милошу, помозимо његовим родитељима. Ко може и колико може, а сви нешто можемо, па уплатимо на жиро рачун број:5620068126693860 са назнаком За Милошево лијечење.

Ако неко жели, може и да уплати новац на пошту 73240 Вишеград на име Јеленко Линдо (отац дјетета). Број телефона +38765076229

СВИ ЗАЈЕДНО ЗА МИЛОША!

Коментари 0
Повезане вијести
Прикупљен новац за лијечење шестогодишњег Игора из Српца Прикупљен новац за лијечење шестогодишњег Игора из Српца
Приче из ратног Вишеграда 1914. године - Јунаци који не смију пасти у заборав Приче из ратног Вишеграда 1914. године - Јунаци који не смију пасти у заборав
Алесандро Барико добитник "Велике награде Иво Андрић" Алесандро Барико добитник "Велике награде Иво Андрић"
Најчитаније
  • Колубарска битка - пут у славу
    21h 37m
    0
  • Годишњица смрти Ђуре Јакшића
    21h 32m
    0
  • Данас јавна трибина СДС-а у Касиндолу
    16h 2m
    0
  • Слиједи промјена времена, захлађење и снијег
    16h 47m
    0
  • Блануша: Младима враћамо оптимизам и шансу за бољи живот у Републици Српској
    10h 29m
    0