Малишани из Хан Пијеска организовали хуманитарну приредбу за породицу Терзић (ВИДЕО)

07.03.2024. 18:39
0
ИЗВОР: katera.news

Малишани из вртића "Диана Будисављевић" из Хан Пијеска приредили су приредбу коју су посветили свим мајкама, а поводом 8. марта - Међународног дана жена.

Приредба је била хуманитарног карактера, а 1080 КМ, колико је прикупљено, намијењено је породици Терзић из Мокрог чија је кућа изгорјеле у пожару.

У незапамћеној трагедији која се десила 15. јануара у породичној кући у насељу Карађорђево у Мокром, у општини Пале, смртно су страдале тридесеттрогодишња мајка и осмогодишња кћерка. У пожару су изгорјели комплетно приземље и спрат лијевог дијела дуплекса куће.

Видео: Горштак

Коментари 0
Повезане вијести
М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“ М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“
Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију Удружење „Гробари Пале“ организује божићну хуманитарну акцију
Јована је прва Српкиња која ће примити руску вакцину против рака Јована је прва Српкиња која ће примити руску вакцину против рака
Најчитаније
  • Вјеровања везана за православну Нову годину
    8h 7m
    32
  • Предложен притвор мушкарцу који је возилом ударао у "ренџ ровер" у коме је био Аца Лукас
    5h 35m
    0
  • У четвртак исплата накнада корисницима из области борачко-инвалидске заштите и социјалних давања
    13h 52m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Данас подјела новогодишњих пакетића и прослава дјечије Нове године
    15h 47m
    0
  • Све саобраћајнице у Источном Старом Граду проходне
    8h 34m
    2