Maрија Пурковић представља Источну Илиџу на Избору за фотомодела БиХ

22.01.2025. 17:53
1
ИЗВОР: katera.news

Марија Пурковић из Источног Сарајева, представиће Источну Илиџу на овогодишњем финалном Избору за фотомодела БиХ, које се одржава у Сарајеву.  

Финалне ће се одржати у недјељу, 26. јануара, а такмичиће се 30 дјевојака из цијеле БиХ.

Maрија је прошле године у априлу, на такмичењу за Фотомодела регије Источно Сарајево, освојила титулу друге пратиље

Студентица је Новинарства и односа с јавношћу на Филозофском факултету у Палама,.

  • Слика
  • Слика

Фото: Уступљена фотограгија 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Krle 22.01.2025. 21:15
    Lijepa naša mlada Maria, neka joj je sretno do pobijede. Mara vitkog stasa i fotogeničnosti joj ne manjka, ima da pomete konkurenciju ako bude sve regularno i žiri radio objektivno, a ne pristrasno.
Повезане вијести
Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана Минић: Пут Фоча-Сарајеву у пуној функцији у року од 30 дана
Минић: Циљ скраћења трајања приправничког - брже запошљавање младих Минић: Циљ скраћења трајања приправничког - брже запошљавање младих
Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
Најчитаније
  • Валентина Терешкова, текстилна радница и прва жена у свемиру
    17h 21m
    0
  • Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
    14h 19m
    3
  • Омаж великану, вајару Ђорђу Јовановићу
    1h 54m
    0
  • Пригодан поклон Општини Источна Илиџа као знак захвалности за помоћ ученицима
    22h 45m
    0
  • „Поход на кланац“ - ходочашће и одавање почасти свим палим борцима Касиндолског батаљона
    18h 50m
    0