Марина Куртеш и Лука Ћуковић прваци Републике Српске

10.03.2025. 21:06
0
ИЗВОР: sport-east.com

Карате клуб Славија наступио је јуче на Првенству Републике Српске за сениоре које се одржало у Бањалуци и освојио четврто мјесто у генералном пласману од укупно деветнаест клубова. Освојене су три медаље, два злата и једна бронза.

Прваци Републике Српске постали су Марина Куртеш (борбе, -68 кг) и Лука Ћуковић (борбе, -67 кг), док је бронзану медаљу изборио Вук Бјелица (борбе, 60 кг).

Коментари 0
Повезане вијести
Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву Интернационални карате турнир „Славија опен“ 16. маја у Источном Сарајеву
Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу Успјешан наступ такмичара „Славије“ у Требињу
Марина Куртеш освојила сребро на Првенству БиХ за сениоре Марина Куртеш освојила сребро на Првенству БиХ за сениоре
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 45m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 56m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    12h 28m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 42m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    1h 23m
    0