Маринко Божовић гласао у Војковићима (ФОТО)

02.10.2022. 12:53
1
ИЗВОР: katera.news

Маринко Божовић, кандидат СДС-а за посланика у Народној скупштини Републике Српске, гласао је данас на Блацама у Војковићима.

Божовић је истакао да је гласао за потребне корјените промјене у Републици Српској.

  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Предраг Крстовић

- Донијећемо побједу на сва четири нивоа, за предсједника Републике Српске, у Народној скупштини Српске, Парламентарној скупштини БиХ и Предсједништву БиХ - рекао је Божовић након гласања.

Он је истакао да ће Источна Илиџа и цијела Република Српска од вечерас имати новог предсједника Јелену Тривић, као и члана Предсједништва БиХ Мирка Шаровића.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sad 02.10.2022. 13:45
    Izađi! Glasaj! Padaju!
Повезане вијести
Божовић: Преварили су становнике Републике Српске, сад имамо три Додика Божовић: Преварили су становнике Републике Српске, сад имамо три Додика
Божовић угостио студенте који учествују у пројекту „Парламент и политика у пракси“ Божовић угостио студенте који учествују у пројекту „Парламент и политика у пракси“
Mанифестација „Дани Жарка Видовића“ од 4. до 17. децембра у Источној Илиџи Mанифестација „Дани Жарка Видовића“ од 4. до 17. децембра у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Сјећање на пуковника Зорана Боровину, команданта Илиџанске бригаде ВРС
    17h 40m
    7
  • Посни пужићи са ајваром
    7h 33m
    0
  • Синиша Берјан почасни професор престижног кинеског Ђангсу универзитета
    14h 50m
    0
  • Сљедеће године поскупљује струја у Српској
    17h 49m
    5
  • Албанска голгота Александра Каначког
    17h 30m
    0