Маринко Божовић почиње нови предсједнички мандат у ФК „Фамосу“

10.08.2022. 20:58
0
ИЗВОР: sportdc.net

Управни одбор ФК Фамос из Војковића на вечерашњој сједници је потврдио да Маринко Божовић остаје предсједник клуба и започиње свој нови мандат на челу клуба из Војковића.

Послије Скупштине клуба која је одржана у прошлу сриједу, када су изабрани чланови управног одбора, њих седамнаест , данас је дошао ред и да се изаберу остали органи клуба. Изабран је, овај пут, само предсједник управног одбора, док ће спортски директор, генерални секретар и остали потребни органи бити изабрани накнадно на једној од сједница.

На вечерашњој сједници клуба запримљена је и вриједна донација клубу од члана управног одбора Небојше Шешлије и власника МастерФизикал, др Бојана Павловића. Они су припремили неопходну медицинску помоћ за Фамос у вриједности већој од 1000 КМ.

Подсјећамо, Маринко Божовић је на чело Фамоса стигао у љето 2015. године и од тада се доста ствари покренуло са мртве тачке и овог љета се стекло право наступа у Првој лиги Републике Српске.

У клубу кажу да спремно дочекују све нове изазове, и иду у Прњавор да се представe у најбољем свјетлу.

Коментари за ову вијест су искључени.
Најчитаније
  • Можда нисте знали о Невесињу
    10h 18m
    8
  • Ненад Авлијаш - човјек који је програмирао Олимпијаду у Сарајеву
    10h 9m
    6
  • Црква Светог Арханђела у Борачу свједок многих историјских дешавања (ФОТО)
    10h 10m
    2
  • ЗОИ 84 Сарајево – чињенице које можда нисте знали
    10h 27m
    37
  • Помозимо Мијовићима из Пала да санирају штету од пожара (ФОТО)
    10h 38m
    3