Маскирано лице уз пријетњу пиштољем опљачкало маркет у Источној Илиџи

07.11.2019. 09:26
0
ИЗВОР: Катера

Полицијскoj станици Источна Илиџа јуче је пријављено да је над радницом маркета, у улици Дабробосанска у Источној Илиџи од стране непознатог лица извршено кривично дјело „Разбијништво“.

Увиђајем на лицу мјеста утврђено је да је непознато маскирано лице, уз пријетњу употребе ватреног оружја-пиштоља, од раднице отуђило одређен износ новца, након чега се удаљило са лица мјеста.

О наведеном је упознат тужилац Окружног јавног тужилаштава Источно Сарајево, уз чију сагласност полицијски службеници предузимају оперативне и истражне мјере и радње с циљем проналаска извршиоца и расвјетљавања наведеног кривичног дјела. 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас почиње манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ у Источној Илиџи Вечерас почиње манифестација „Дани Касиндолског батаљона“ у Источној Илиџи
"Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона" Програм манифестације "Дани Касиндолског батаљона"
Најчитаније
  • Град Катера у Босни
    13h 39m
    7
  • Радивоје Косорић – Славни јунак романијског краја
    5m
    17
  • Мирончук Сергеј Александрович, руски добровољац који је дао живот за Републику Српску (ФОТО)
    17h 5m
    24
  • Ранко Елез - Смрт на Меденој главици
    10m
    4
  • Изречена пресуда Кецмановићима: Родитељи дјечака убице иду у затвор
    22h 51m
    0