Мигрант напао дјевојку у сарајевском насељу Добриња

25.11.2020. 21:49
2
ИЗВОР: Klix.ba

Оперативни центар МУП-а КС вечерас је примио дојаву о нападу у сарајевском насељу Добриња. Како су рекли за портал „Klix.ba", у питању је мигрант који је дјевојци на улици покушао отуђити мобилни.

Напад се догодио око 20:30 минута, рекли су из полиције.

- Дјевојка је добро, није повријеђена. Привели смо особу која је извршила напад, у питању је мушкарац афроазијског поријекла - кратко су објаснили из МУП-а КС.

Разговор су закључили казавши како за сада не могу давати више информација о овом нападу.

Коментари 2
  • Generic placeholder image
    Patriot 26.11.2020. 15:48
    Nista dok narod ne pocne da ih tjera.
  • Generic placeholder image
    SDA 26.11.2020. 08:45
    Zna se ko drzi emigrante u BiH! Nagovijestio je to mr.Avazz al vi gluvi i gluHi.
    Neka, kupovacete vi pistolje kao ameri-kupi dragi pivo i cips, uzmi jedan cz99 nek ima, cerka nam puni 18 sledece sedmice...
Повезане вијести
Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд Нацистичка Њемачка на данашњи дан бомбардовала Београд
Нови талас напада на Емирате, Бахреин и Израел Нови талас напада на Емирате, Бахреин и Израел
У иранском нападу погођена главна нафтна рафинерија у Бахреину У иранском нападу погођена главна нафтна рафинерија у Бахреину
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    50m
    10
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    19h 11m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    47m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    16h 29m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    19h 34m
    0