Мигранти напали и опљачкали дјевојку у Сарајеву

01.08.2020. 18:27
1
ИЗВОР: Avaz

На Вилсоновом шеталишту у Сарајеву у ноћи с четвртка на петак у 01:20 сати два мигранта су опљачкали А. К. из Сарајева.  

Како је саопштено из Министарства унутрашњих послова Кантона Сарајево, непознате особе, афроазијског поријекла, пресреле су А. К. те су, пријетећи ножем, отеле новчаник с личним документима и новцем.

Сарајевски полицајци интензивно трагају за починиоцима.

О случају је обавијештен тужиоц Кантоналног тужилаштва у Сарајеву.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Sema 03.08.2020. 14:39
    Ne mogu da vjerujem da narod ni jedan komentar na ovo nema . Pa ljudi vi branite ove nakaze od migranata kako vas nije stid . Prepucavate se s Srbima a ove teroriste branite .sramota .
Повезане вијести
Опљачкана кућа српских пензионера у Косову Пољу Опљачкана кућа српских пензионера у Косову Пољу
Очекује ли се нови талас миграната Очекује ли се нови талас миграната
И мигранти дижу руке од БиХ И мигранти дижу руке од БиХ
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    10h 10m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    9h 56m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    11h 17m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    8h 33m
    1
  • Позовимо 17185 за Александру Илић
    13h 38m
    0