Мигранти пуцали на полицију код Бањалуке

17.06.2020. 19:09
0
ИЗВОР: АТV

Полиција Републике Српске интервенисала је на подручју Клашница, код Бањалуке, а након дојаве да се у једној кући налази група миграната.

Након што је полиција пронашла кућу, један од миграната пуцао је на полицајку која је реаговала полицијски и узвратила паљбу.

Повријеђених није било, док су се мигранти разбјежили.

Полиција је у потрази за истима.

У потраги су укључени САЈ, Жандармерија и хеликоптерски сервис, пише АТВ.

Коментари 0
Повезане вијести
Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава Небојша Дринић у посјети породици Брчић којој је гром усмртио пет крава
Преминуо Бранислав Јањић Преминуо Бранислав Јањић
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    2h 5m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    7h 55m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    8h 55m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    8h 29m
    6
  • Служен парастос погинулим борцима из Касиндола (ФОТО)
    9h 53m
    0