Милићи: Два пијана мушкарца непримјерено се понашала на спортском догађају

19.01.2024. 09:58
0
ИЗВОР: srna.rs

Два лица из Милића, оба иницијала У.К, лишена су слободе због непримјереног понашања на спортском терену, а утврђено је да су била под дејством алкохола, саопштено је данас из Полицијске управе Зворник.

Из полиције су навели да су током јучерашњег обезбјеђења спортске приредбе у Милићима уочили непримјерено понашање два лица који су неовлаштено ушли на спортски терен.

Оба лица су алкотестирана и код једног је утврђено 1,75 промила, а код другог 1,70 промила алкохола у крви, након чега су прекршајно санкционисани због почињеног прекршаја.

Коментари 0
Повезане вијести
Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021" Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021"
Лишени слободе због оштећења споменика полицијског инспектора Маринковића Лишени слободе због оштећења споменика полицијског инспектора Маринковића
Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи Нормализован саобраћај на путу Власеница-Милићи
Најчитаније
  • Попис становништва из 1883. године парохија Рогатица, Соколац, Гласинац, Горажда...
    4h 44m
    3
  • Ухапшена лица из Пала, Источног Новог Сарајева и Источне Илиџе
    13h 15m
    4
  • Косовски витез Милош Ћирковић: На згаришту икона Светог Алимпија Столпника
    3h 38m
    3
  • Крај пушења у кафићима и ресторанима у Републици Српској?
    7h 26m
    7
  • На данашњи дан „Црвена звезда“ постала шампион свијета (ВИДЕО)
    3h 27m
    31