Милићи: Жена чији је нестанак пријављен прије четири дана пронађена жива

17.06.2020. 21:56
0
ИЗВОР: srpskainfo

Деса Брежанчић из Милића, чији је нестанак пријављен прије четири дана, пронађена је данас жива, потврдили су из Горске службе спасавања Нови Град.

Она је пронађена промрзла и исцрпљена, 12 километара удаљена од куће, на тешко приступачном терену у селу Копривно.

Брежанчић се 13. јуна у вечерњим сатима удаљила у непознатом правцу из куће гдје је боравила. Из Полицијске управе Зворник потврдили су да је нестанак пријављен 14. јуна.

За њом су трагали припадници Републичке управе цивилне заштите, ГСС Јахорина, ГСС Нови Град Сарајево, полиција ПС Милићи, те мјештани. Потрага је успјешно окончана.

Коментари 0
Повезане вијести
Српска богатија за 14 беба Српска богатија за 14 беба
Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску
Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском Путин: Руска страна чврсто посвећена наставку сарадње са Српском
Најчитаније
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    23h 45m
  • Најављени прекиди електричне енергије
    4h 59m
    0
  • Невена Ковачевић одржала предавање ,,Тајне српских владарки'' у Хан Пијеску
    20h 11m
    0
  • Тоде Николетић се дружио са малишанима из вртића "Машин свијет" (ФОТО)
    20h 57m
    0
  • Шеховац: Формирање Војске Републике Српске било пресудно за одбрану српског народа и стварање Српске
    6h 41m
    0