Млади рукометаши из Бурундија нестали у Хрватској

10.08.2023. 20:16
1
ИЗВОР: Agencije

Хрватска полиција саопштила је данас да су десеторица чланова репрезентације Бурундија, која се такмичи на Свјетском рукометном кадетском првенству, нестали током јучерашњег дана.

– Према досадашњим сазнањима ријеч је о десет млађих мушких особа рођених 2006. године који су се јуче око 15.30 сати удаљили у непознатом правцу из простора ријечког студентског центра, гдје су били смештени за време трајања првенства – навели су из полиције.

Како је саопштено, нестали играчи не одговарају на телефонске позиве, а у “току је предузимање мјера и радњи у циљу проналаска несталих особа”, као и утврђивање околности њиховог нестанка.

Свјетско рукометно кадетско првенство одржава се од 2. до 13. августа у неколико хрватских градова, међу којима је и Ријека.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Gvozden 11.08.2023. 19:52
    Deportovali ih u migrantski kamp u BiH.
Повезане вијести
Пронађен мртав делфин, највјероватније убијен (ФОТО) Пронађен мртав делфин, највјероватније убијен (ФОТО)
Групи дјеце узвик "За дом спремни" ствар игре Групи дјеце узвик "За дом спремни" ствар игре
На „Пољуду“ скандирано: „За дом спремни“ и „ајмо, ајмо усташе“ На „Пољуду“ скандирано: „За дом спремни“ и „ајмо, ајмо усташе“
Најчитаније
  • Јавно предузеће „Услужни сервис“ Источна Илиџа запошљава
    4h 26m
    2
  • Битка за Рогој: „За мном, браћо“
    7h 39m
    4
  • Слиједи интерни поступак због навода о вријеђању у Источној Илиџи
    6h 37m
    8
  • МУП Српске ухапсио три лица због искориштавања дјеце за порнографију
    11h 37m
    2
  • Лучић: Декларација не представља заштиту институције предсједника него искључиво Милорада Додика
    8h 47m
    1