Млади „Соколови“ други у БиХ

08.07.2021. 14:09
0
ИЗВОР: sportdc.net

Млади рукометаши Славије из Источног Сарајева, дјечаци рођени 2006. године и млађи, освојили су сребрну медаљу на завршници "Спортских игара младих" у Сарајеву.

Соколови су у финалу поражени од Маглаја 17:11 и на крају су морали да се задовоље сребрном медаљом. Тако је настављен низ добрих резултата млађих категорија Славије.

Екипа Бранислава Божића је у групној  фази савладала Бријешће 14:9, те Цепелин из Цазина 12:11, чиме су обезбиједили прво мјесто у групи и пласман у финале.

Коментари 0
Повезане вијести
Нова тифлотехничка помагала за већу самосталност слијепих Нова тифлотехничка помагала за већу самосталност слијепих
Милош Божовић наставља лијечење у Загребу Милош Божовић наставља лијечење у Загребу
У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни У Источном Сарајеву повећан ризик од пожара, апел грађанима да буду опрезни
Најчитаније
  • Убиство судије Илића
    7h 32m
    48
  • Којић затражио објашњење МУП-а о полицијској акцији у дискотеци „Енигма“
    6h 24m
    0
  • Полиција саопштила да није употријебила силу током службених радњи на Палама
    3h 53m
    20
  • Паљанка Софија Шкипина први дипломирани економиста са просјеком 10,00 у историји факултета
    7h 39m
    2
  • "Љубав је ваљда једина ствар на свету коју не треба објашњавати ни тражити јој разлог“
    7h 12m
    0