Млађи пионири „Спарте“ вицешампиони Босне и Херцеговине

26.02.2023. 13:29
0
ИЗВОР: katera.news

У Бихаћу је јуче одржано Првенство Босне и Херцеговине за кадете и кадеткиње, млађе пионире и пионорке, на којем су учествовали и млађи пионир и пионирке Џудо клуба „Спарта“.

У укупном пласману екипа, у конкуренцији млађих пионира, овај клуб је освојио вицешампионску титулу.

Шампион Босне и Херцеговине у конкуренцији млађих пионира постао је Михајло Панџић.

Вицемапион Босне и Херцеговине у конкуренцији млађих пионира постао је Немања Елез, док је у конкуренцији млађих пионирки вицемапионка постала Анђела Поповић.

Из овог клуба су истакли да су поносни на освојени резултат, с обзиром на то да су један од најмлађих џудо клубова у Џудо савезу Босне и Херцеговине.

Остали такмичари, као прве године ове узрасне категорије, имали су одличне борбе и стекли ново искуство.

Коментари 0
Повезане вијести
Јовану Кезуновићу злато на "Црвена звезда купу 2025" у Београду Јовану Кезуновићу злато на "Црвена звезда купу 2025" у Београду
„Спарта“ богатија за 19 медаља „Спарта“ богатија за 19 медаља
Полетарци „Спарте“ најбољи на Трофеју Зворника Полетарци „Спарте“ најбољи на Трофеју Зворника
Најчитаније
  • Јавно предузеће „Услужни сервис“ Источна Илиџа запошљава
    17h 42m
    2
  • Погинула мајка док је гурала колица са дјететом
    17h 44m
    0
  • Једномјесечни притвор за петоро ухапшених у полицијској акцији "Пролом 2"
    12h 11m
    0
  • Фирма „Konstrukcije Monting“ запошљава раднике у стални радни однос
    17h 32m
    0
  • Опрез: Круже лажне СМС поруке
    5h 39m
    0