"Младост" и "Губер" ремизирали у друголигашком окршају

15.11.2021. 19:48
0
ИЗВОР: Катера

Фудбалери домаће "Младости" и "Губера" из Сребренице подијелили су бодове у утакмици Друге лиге Републике Српске, група "Исток" у Рогатици, а резултат је гласио 3:3.

"Младост" је повела голом Лукића у 13. минуту меча, али су гости из Сребренице убрзо стигли до изједначења, у 17. минуту утакмице.

Крајем првог полувремена, "Губер" преокреће ток утакмице и стиже до вођства 1:2 голом Куљанина у 37. минуту меча.

У другом дијелу утакмице, играч "Младости" Нешковић поново враћа наду домаћем саставу и голом у 52. минути утакмице изједначава на 2:2.

Његов саиграч Фуртула само шест минута касније доноси ново вођство рогатичкој екипи, али све се ријешило у 78. минуту меча, када Смајиловић постиже изједначујући погодак и Сребреничани односе бод из Рогатице.

Утакмица је одиграна у СРЦ "9. јануар" у Рогатици.