Седма сезона купања на базенском комплексу Спортско-рекреативног центра "9. јануар“ почиње у петак, 26. јуна, од 10 часова.
Цијене улазница остаће непромијењене у односу на прошлу годину, те ће дневна улазница коштати 4 КМ, сезонска 20 КМ, а изнајмљивање лежаљке 2.50 КМ.
Како је саопштено из Општине Рогатица, и ове године начелник општине Нинослав Прелић обезбиједио је сезонске карте за ученике, па ће право на потпуно бесплатно кориштење базена имати ученици Основне школе "Свети Сава" и Средњошколског центра "27. јануар" из Рогатице, као и ученици из Рогатице који се школују у другим градовима.
Поред објекта биће присутни и спасиоци, који ће уједно имати улогу редара. Апелује се на посјетиоце да се према имовини базенског комплекса односе домаћински и да поштују кућни ред.