М:тел: Додатни интернет за старије грађане

04.05.2020. 15:01
0
ИЗВОР: Катера

У оквиру Комбинуј Сениор тарифе припремљени су додатни интернет бонус за старије грађане, саопштено је из компаније "М:тел".

- Они који до сада нису користили овај тарифни модел, а одлуче се за њега у наредном периоду, добијају 500 мегабајта бонуса мобилног интернета, те у оквиру специјалне понуде могу да одаберу телефон Тесла 3.5 за само 2,09 КМ мјесечно - наводи се у саопштењу.

Цијена мјесечне претплате за М:тел „Комбинуј Сениор тарифу износи свега 12 КМ мјесечно, а у оквиру овог пакета сада добијате 100 минута за разговоре према свим мрежама у БиХ, 100 СМС-ова према свим мрежама у БиХ и 500 МБ мобилног интернета.

Коментари 0
Повезане вијести
У м:тел понуди iPhone Air У м:тел понуди iPhone Air
М:тел Комбо Турбо: 50 ГБ сваки мјесец - и оно што не потрошиш, преносиш даље М:тел Комбо Турбо: 50 ГБ сваки мјесец - и оно што не потрошиш, преносиш даље
„Филм живи” у TS Media видеотеци - Класици домаће кинематографије у новом руху „Филм живи” у TS Media видеотеци - Класици домаће кинематографије у новом руху
Најчитаније
  • Ђорђе Карађорђевић, јунак из давних времена
    10h 21m
    2
  • Од понедјељка тотална обустава саобраћаја на дионици локалног пута Хреша – Вучија Лука
    2h 34m
    0
  • Благојевић: На тренинге сам ишао ауто-стопом, борац сам постао због вршњачког насиља
    22h 21m
    4
  • Пуњене паприке којима нико не може да одоли
    8h 29m
    0
  • Кошаркаши Србије стижу у Сарајево
    7h 42m
    0