М:тел и ове године дарује „С љубављу храбрим срцима“
Компанија м:тел је и у 2025. години подржала хуманитарну акцију „С љубављу храбрим срцима“, која овога пута има за циљ прикупљање средстава и подршке за оснивање и опремање центра за специјалистичке социјалне услуге за дјецу и омладину са сметњама у развоју.
Овај центар ће бити организован у три јединице, и то у Бањалуци, Дервенти и Фочи, а у оквиру њега ће породицама и дјеци, на једном мјесто, бити доступни социјални радник, педагог, психолог и дефектолог.
Као друштвено одговорна компанија, м:тел је и овога пута новчаном донацијом и уступањем хуманитарног броја 1411 учествовала у овој хуманој акцији.
Донаторско вече, под високим покровитељством предсједника Републике Српске, биће одржано вечерас 26. децембра 2025. године, а кратки хуманитарни број 1411, чијим позивом грађани донирају 1 КМ по позиву, остаје отворен до 31. децембра.
Придружите се овој хуманој акцији, позовите број 1411.