МУП Српске: Није отворено седам бирачких мјеста

02.10.2022. 09:16
0
ИЗВОР: rtrs.tv

Седам бирачких мјеста у Републици Српској још није отворено од укупно 2.140 биралишта, саопштено је из Министарства унутрашњих послова Републике Српске.

Из МУП-а су навели да је ријеч о по једном бирачком мјесту на подручју полицијских управа /ПУ/ Приједор, Зворник и Бањалука и четири бирачка мјеста на подручју ПУ Бијељина.

Из МУП-а истичу да се процес гласања одвија мирно, без инцидената.

- Због одржавања општих избора, локације за издавање личних докумената МУП-а Републике Српске /реферати личних карата, пребивалишта, боравишта и ЈМБ, укључујући аквизицију/ раде данас до 19.00 часова - наводи се у саопштењу.

Из МУП-а подсјећају да је због избора министар унутрашњих послова Републике Српске наредио забрану превоза експлозивних материја у друмском саобраћају од поноћи до сутра ујутро у 6.00 часова.

- Министарство у сједишту, полицијске управе и полицијске станице данас неће издавати одобрења за превоз експлозивних материја. На подручју Републике Српске забрањен је и саобраћај за теретна моторна возила укупне масе веће од 3,5 тоне - наводи се у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Раст кривичних дјела високотехнолошког криминалитета у Републици Српској Раст кривичних дјела високотехнолошког криминалитета у Републици Српској
МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената
Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв
Најчитаније
  • Катић потписао 113 уговора за енергетску ефикасност
    22h 53m
    0
  • Сутра републичко такмичење екипа прве помоћи
    23h 49m
    0
  • Др Сладоје: Обезбијеђен већи број лијекова за обољеле од мултипле склерозе
    4h 51m
    0
  • Новац од поклоњења Часном појасу Пресвете Богородице Србима на КиМ
    22h 9m
    1
  • Завршен Интернационални фестивал хармонике "Акордеон арт плус"
    21h 48m
    0