Мушкарац на плажи крао новац, мобилне телефоне, банковне картице

27.08.2019. 19:41
0
ИЗВОР: Аваз

Опатијска полиција обавила је криминалистичко истраживање над 64-годишњим држављанином Босне и Херцеговине због сумње да је починио пет крађа.

Kако пишу хрватски медији, Босанца су јуче са украденим предметима затекли грађанин и полицајац који није био на дужности. Они су га спријечили да побјегне и почини нову крађу.

Истрагом је утврђено да је током јула и августа искористио одсутност власника те у четири наврата на плажи у Мошћеничкој Драги у Хрватској украо остављене торбе и ствари у њима, као што су новац, мобилни телефони, лични документи, банковне картице… У једном случају је из куће, такође у Мошћеничкој Драги, украо мобилне телефоне.

Ови мобилни телефони те дио других украдених предмета су пронађени и враћени власницима.

 

Осумњичени је предан притворском надзорнику.

 

Коментари 0
Најчитаније
  • “Бранићу Србију и када будем била мртва!” – Ријечи српске хероине која је бранила своју отаџбину 1999.
    21h 59m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Лице лишено слободе због дроге
    4h 29m
    0
  • Крађа у Сокоцу, отуђен новац
    4h 11m
    0
  • Полиција МУП-а Кантона Сарајево легитимисала ходочаснике из Источног Сарајева
    2h 0m
    0
  • Лажни љекари оштетили више људи за 25.000 евра
    19h 26m
    0