Мушкарац преминуо од гушења храном

25.04.2022. 14:03
0
ИЗВОР: tanjug.rs

У околини Загреба мушкарац се за вријеме ручка угушио храном и умро, саопштила је хрватска полиција.

Како је наведено, несрећи случај догодио се јуче у месту Болч док су двојица мушкараца старости 70 и 59 година у кући конзумирали алкохолна пића и храну.

У једном тренутку 70-годишњак се почео гушити усљед конзумирања хране, а након тога је пао на под, преноси портал Индекс.

Њему је пружена љекарска помоћ на мјесту догађаја, али је преминуо.

Коментари 0
Повезане вијести
Преминуо Милан Хршум, један од оснивача кик-бокса у Српској Преминуо Милан Хршум, један од оснивача кик-бокса у Српској
Преминуо пуковник Војимир Матовић Преминуо пуковник Војимир Матовић
Неисправан мед из БиХ и Хрватске Неисправан мед из БиХ и Хрватске
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    6h 39m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    5h 19m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    21h 36m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    6h 19m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    22h 1m
    0