Мушкарац сишао са крова зграде у Палама

30.08.2021. 20:29
0
ИЗВОР: Катера

Преговарачки тим Полицијске управе Источно Сарајево успио је вечерас након скоро четири часа да наговори мушкарца из Пала да не скочи са крова једне стамбене зграде у центру града, сазнаје Катера.

Према незваничним информацијама, мушкарац се од 18.15 часова кретао ивицама крова на једној стамбеној згради, која се налази у Светосавској улици у Палама, те је након вишечасовног разговора са искусним преговарачким полицијским тимом сишао са крова.

Незванично, ради се о лицу иницијала М.В. (35) из Пала.

У том периоду, Светосавска улица и дио шетачке зоне на паљанској променади су били затворени за пролаз аутомобила, односно забрану кретања пјешака.

На лицу мјеста налазила се и екипа Хитне помоћи и ватрогасне службе Пале. 

Више информација очекујемо сутра из Полицијске управе Источно Сарајево.

Коментари 0
Повезане вијести
Акција добровољног даривања крви на Филозофском факултету у Палама Акција добровољног даривања крви на Филозофском факултету у Палама
Одржано српско-грчко вече Одржано српско-грчко вече
Српско-грчко вече у четвртак у Палама Српско-грчко вече у четвртак у Палама
Најчитаније
  • Бјелица: Снијег непрестано пада, али се одржава проходност путева
    22h 55m
    0
  • На подручју општина Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа засад нема већих проблема у саобраћају
    22h 59m
    0
  • Сјећање на Магдалену Влашки и храброст једног малог анђела
    4h 39m
    0
  • Правила и значај Божићног поста
    23h 58m
    0
  • ЦИК: До 11.00 часова гласало 9,76 одсто бирача
    49m
    4