На паркинг простору у близини Трга „Србија“ оштећена улазна рампа

26.11.2024. 11:09
1
ИЗВОР: katera.news

Полицијски службеници Полицијске станице Источно Ново Сарајево предузимају све мјере и радње на проналсаку извршиоца кривичног дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“, извршеног јуче на територији ове општине.

Како је саопштено из Полицијске управе Источно Сарајево, шолицијској станици пријављено је да је на паркинг простору у близини Трга „Србија“ оштећена улазна рампа.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Анонимно 26.11.2024. 13:01
    Dabogda i parking odnijeli kad nije na usluzi nama građanima već privatnom vlasniku i onome ko mu je to omogućio.
Повезане вијести
У Источном Сарајеву почела манифестација „Момо Капор: чувар адресе“ (ФОТО) У Источном Сарајеву почела манифестација „Момо Капор: чувар адресе“ (ФОТО)
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић
Хуманитарне духовне вечери у марту у Источном Сарајеву Хуманитарне духовне вечери у марту у Источном Сарајеву
Најчитаније
  • Свака авлија армија (Други дио)
    1h 33m
    15
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Ристо Анђић
    17h 13m
    0
  • Ухапшена Весна Меденица
    13h 18m
    0
  • Сутра Дан жалости у Српској
    15h 47m
    0
  • Хуманитарна продаја крофни “Крофне из блока” у Источном Сарајеву
    21h 21m
    0