Начелник Рогатице угостио волонтерке Црвеног крста

12.05.2026. 17:00
0
ИЗВОР: katera.news

Начелник општине Рогатица Нинослав Прелић угостио је волонтерке Црвеног крста Рогатица, које у оквиру Недјеље Црвеног крста организују разне активности, а једна од њих је и традиционална продаја маркица.

Из Општине наводе да је начелник куповином маркица пружио подршку њиховом раду и хуманитарним акцијама.

- Он је истакао значај Црвеног крста као једне од најважнијих хуманитарних организација, нагласивши да њихова посвећеност и солидарност представљају вриједности које би цијело друштво требало да његује и подржава – рекли су из Општине Рогатица.

Коментари 0
Повезане вијести
Овог викенда у Рогатици државно атлетско првенство за млађе јуниоре Овог викенда у Рогатици државно атлетско првенство за млађе јуниоре
Центар за социјални рад Рогатица обиљежио „Дане социјалне заштите“ Центар за социјални рад Рогатица обиљежио „Дане социјалне заштите“
Начелник Рогатице са министарком Анђелком Кузмић о унапређењу пољопривреде Начелник Рогатице са министарком Анђелком Кузмић о унапређењу пољопривреде
Најчитаније
  • Преминуо Бранислав Јањић
    5h 2m
    9
  • Ћосић: Нисам способан да управљам финансијама на начин на који то ради Елек
    10h 32m
    5
  • Мали Сава као симбол српског бунта против ропства
    13h 21m
    1
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    10h 58m
    0
  • Божовић: Ко је узимао новац из институција на основу лажног пребивалишта?!
    5h 14m
    1