Нада за Александрово лијечење поликлиника у Нишу – Будимо хумани!

13.05.2024. 11:49
0
ИЗВОР: katera.news

Православно хуманитарно удружење „Свети Сава“ из Пала покренуло је хуманитарну акцију за суграђанина Александра Брезу, који је бранећи радницу у објекту брзе хране задобио фрактуру лобање.

Александар је те 2018. године након тешке повреде пао у кому и преживио мождани удар.

Од тада до данас, Александар је прошао кроз различите фазе лијечења, а тренутно се налази у Поликлиници "Неуромедик" у Нишу и напредак у његовом лијечењу је видан.

- У Поликлинику "Неуромедик" из Ниша ушао је у колицима, а сада већ самостално може да стоји и корача – навели су из овог удружења.

Александар мора наставити лијечење, а за то, али и за трошкове боравка и хране потребна су значајна материјална средства.


Из овог удружења су позвали све људе добре воље да дају новчани прилог за наставак Александрово лијечење.

Прималац: ПХУ Свети Сава

Сврха: Прилог за лијечење Александра Бреза

Бр. жиро рачуна: 5540300000000988, Наша Банка

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету Пале: Почео међународни турнир у уличном баскету
Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    13h 2m
    36
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    19h 52m
    0
  • „Касперијада“ данас у Палама
    18h 52m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    19h 26m
    10
  • У Засељу крај Травника уништено између 60 и 80 православних споменика
    12h 15m
    0