Нађа Сушић, прва Милићанка у дресу "Војводине 021"

27.11.2025. 11:43
0
ИЗВОР: katera.news

Нађа Сушић прва је кошаркашица из Милића која је обукла дрес "Војводине 021".

Петнaестогодишњакиња која игра на позицији крилног центра, у овој сезони, браниће боје новосадских кадеткиња.

Она је навела да су јој се снови остварили, те да ће дати све од себе да оправда указано повјерење.

- Од када сам схватила да је кошарка мој спортски пут, надала сам се позиву из једног од најбољих србијанских клубова. Сада, када се мој сан остварио, даћу све од себе да оправдам указано повјерење и изборим се за мјесто у стартној петорци - рекла је Сушићева.

Млада играчица је прве кошаркашке кораке направила под будним оком Радована Перендића.

- Већ са седам година завољела сам игру под обручима, у Власеници, гдје сам долазила код баке. Тренинге сам наставила у Милићима и срећна сам што су мој рад и труд примјећени и што сам прва из своје генерације која каријеру наставља у великом клубу - рекла је она.

Како је истакла, морам поменути и свог тренера Ненада Сушића који је много утицао на то да постане кошаркашица која може да парира онима из реномираних клубова.

Нађа Сушић је, обукавши црвено-бијели дрес, почела остваривати своје снове. На реду је борба за наредни - репрезентативни.

Коментари 0
Повезане вијести
Кадеткиње „Власенице“ на путу да освоје Париз Кадеткиње „Власенице“ на путу да освоје Париз
Јокић остварио нови трипл-дабл у побједи Денвера над Хјустоном Јокић остварио нови трипл-дабл у побједи Денвера над Хјустоном
Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду" Кошаркаши "Партизана" великим преокретом побиједили "Звезду"
Најчитаније
  • Како је двадесетогодишњакиња постала симбол Гарде Републике Српске
    12h 31m
    5
  • Браћа Лазаревићи - "Гдје ће друго соколови него у висине"
    3h 15m
    1
  • Жељко Пржуљ: Рафал по ауту – Српска Илиџа, 4. март 1995.
    2h 35m
    5
  • Јереј Видак Вујадиновић: Симболика бадњака
    1h 45m
    2
  • ЈКП "Комил": Саопштење за јавност
    5h 4m
    3