Најављени прекиди електричне енергије

19.07.2022. 08:29
0
ИЗВОР: katera.news

Из „Електродистрибуције“ Пале обавјештавају потрошаче у Вишеграду и Палама да ће данас доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије.

У Палама ће због радова на НН мрежи ТП 10/0.4 kV Унипак-Пољице доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 14.00 часова у насељу Пољице-Јахорина.

Осим тога, без електричне енергије биће потрошачи у Улици Војислава Илића – Јахорински Поток, у периоду од 8.00 до 14.00 часова због радова на НН мрежи ТП 10/0.4 kV Јахорински Поток.

У Вишеграду ће због радова на 35 kV воду Вишеград – Рогатица, доћи до привременог прекида у испоруци електричне енергије у периоду од 8.00 до 14.00 часова потрошачима у насељима Горња Лијеска, Црни Врх, Кочарим и Хан Брдо.

Коментари 0
Повезане вијести
Иконопис као молитва - Самарџија његује древну умјетност Иконопис као молитва - Самарџија његује древну умјетност
Пале: Благо изливање ријеке Праче, пут Подграб-Јахорина непроходан Пале: Благо изливање ријеке Праче, пут Подграб-Јахорина непроходан
ПХУ „Свети Сава“: Подијељено 110 божићних пакета ПХУ „Свети Сава“: Подијељено 110 божићних пакета
Најчитаније
  • Распоред богослужења за божићне празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    3h 33m
    2
  • Српско Сарајево - Бадњи дан ратне 1994. године
    2h 53m
    2
  • Обичаји слављења Божића опстали вијековима
    3h 3m
    26
  • Ванредна ситуација у Фочи, затражено да ХЕ на Пиви хитно угаси агрегате
    23h 40m
    5
  • Мали Зејтинлик на Дан републике (из рукописа)
    3h 3m
    0