Најављени прекиди у водоснабдијевању

21.08.2024. 08:18
0
ИЗВОР: katera.news

Предузеће "Водовод и канализација" са Пала најавило је да ће данас доћи до прекида водоснабдијевања на подручју ове општине и Мјесне заједнице Требевић због санације квара на транспортном цјевоводу Врело Праче.

Прекид ће услиједити од 8.00 часова, а радови на санацији трајаће током цијелог дана, након чега ће се постепено попуњавати резервоар и пуштати вода у систем, саопштили су из овог предузећа.

Када је ријеч о корисницима услуга Комуналног предузећа "Водовод и канализација" Источно Сарајево који се водом снабдијевају са резервоара "Баба", прекид у испоруци воде биће од 9.00 часова данас до сутра послије 12.00 часова, наводи се на страници овог предузећа.

Без воде ће због радова на санацији на транспортном цјевоводу на локалитету врела Прача бити потрошаћи у насељима Миљевићи, Петруше, Станојевићи, Козаревићи, Петровићи, те Његошевој улици, дијелу Улице српских ратника, Златишту, Требевићкој улица и дијелу насеља Иванићи.

Из оба предузећа су замолили потрошаче за разумијевање.

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Екипа "Peaky Blinders" побједник турнира у одбојци на пијеску Пале: Екипа "Peaky Blinders" побједник турнира у одбојци на пијеску
Грађани покренули иницијативу за мораторијум на изградњу стамбених зграда у Источном Сарајеву Грађани покренули иницијативу за мораторијум на изградњу стамбених зграда у Источном Сарајеву
Меморијал „Ранко Цицовић“ од 10. до 16. августа у Подграбу Меморијал „Ранко Цицовић“ од 10. до 16. августа у Подграбу
Најчитаније
  • Програм манифестације „4. август – да се не заборави“
    16h 24m
    0
  • Анкета: Да ли подржавате одржавање протеста у Палама?
    12h 33m
    11
  • „Корана ко рана“ - Свједочанство Ђорђа Шевића (ОДЛОМАК)
    11h 14m
    2
  • Жену ударио гром, хеликоптером пребачена у болницу
    14h 46m
    0
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    15h 14m
    0