Најмлађи Сокочани у бициклистичкој вожњи

26.06.2024. 15:24
0
ИЗВОР: infocentar.ba

Четврту по реду бициклистичку вожњу „Романија зове“, која ће се одржати 29. јуна у 10 часова у Сокоцу, отвориће најмлађу суграђани.

Они ће да се провозају са учесницима од спорстке дворанe, низ Улицу цара Лазара, па назад преко стадиона, уз пратњу чланова Друштва љубитеља бициклизма „Романија сајклинг“ и припадника Полицијске станице Соколац.

Организатор ове спортске манифестације је Друштво љубитеља бициклизма „Романија сајклинг“, које овим скупом жели да промовише бициклизам као активан стил живота који доноси бројне предности.

Коментари 0
Повезане вијести
Радојичић и Којић са руководством ПСС Соколац: Настављамо јачање организације широм Српске Радојичић и Којић са руководством ПСС Соколац: Настављамо јачање организације широм Српске
Саво Влачић најбољи косац на „Дану косидбе“ Саво Влачић најбољи косац на „Дану косидбе“
Говорно-језичке потешкоће и гојазност најчешћи проблеми будућих школараца Говорно-језичке потешкоће и гојазност најчешћи проблеми будућих школараца
Најчитаније
  • Наталија Јокић, дјевојчица која у наручју мајке бјежи од "Олује" (ФОТО)
    3h 19m
    3
  • Сјећање на учитељицу Стану Арнаут, мученицу пребиловачку
    2h 9m
    3
  • Ухапшено лице из Источног Сарајева због преваре на интернету
    4h 14m
    0
  • Будимир и Кострешевић на конференцији за новинаре у Палама
    12h 29m
    3
  • Шеховац: Покушаје убиства у Источном Новом Сарајеву преузеће Републичко тужилаштво
    8h 39m
    5