Након полијетања авиону спао точак (ВИДЕО)

11.10.2022. 20:53
1
ИЗВОР: b92.net

Boing 747-Dreamlifter који је јутрос полетио са аеродрома у Таранту у Италији, изгубио је један точак на главном стајном страпу.

Точак је пао на земљу одмах по полијетању авиона, преноси портал Аviacionline.

На снимцима објављеним на друштвеним мрежама се може видјети да је током успона, одвајању точка претходио црни дим, након чега је испао и точак који се налази унутар периметра аеродрома.

Авион, регистрован под шифром Н718БА којим управља авио-компанија Atlas Air је теретног типа и превози компоненте авионске конструкције 787Dreamliner из Таранта, гдје се налази добаљач, италијанска компанија Alenia Aeronautica, до Чарлстона у Јужној Каролини.


 

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Klikosaurus 12.10.2022. 07:48
    Šta mislite je li ovde bitna informacija kako je sletio nakon ovog?
Повезане вијести
Отказан лет за 156 држављана БиХ из Дубаија Отказан лет за 156 држављана БиХ из Дубаија
Заставе Русије и Бјелорусије забрањене на Зимским олимпијским играма у Италији Заставе Русије и Бјелорусије забрањене на Зимским олимпијским играма у Италији
Нордијски скијаш Страхиња Ерић спреман за Олимпијаду у Италији Нордијски скијаш Страхиња Ерић спреман за Олимпијаду у Италији
Најчитаније
  • Распоред богослужења за васкршње празнике у храмовима у Источном Сарајеву и Сарајеву
    3h 53m
    0
  • Одлазак на литургије и духовна припрема најважнији дио Васкрса
    7h 34m
    3
  • Неђо Аврам из Калиновика - Прослава Васкрса некад и сад
    9h 0m
    0
  • Влашки: Oд почетка године изречене казне од 82.900 КМ
    2h 24m
    1
  • Дјевојчице из Источног Сарајева чувају традицију веза у модерном добу
    13h 9m
    0