Наранџасто упозорење због обилних падавина и јаког вјетра

22.11.2022. 08:36
0
ИЗВОР: srna.rs

Метеоаларм је издао за данас наранџасто упозорење за поједине крајеве у Републици Српској и ФБиХ због обилних падавина, те јаких и олујних удара вјетра јужног и југоисточног смјера.

На подручју Фоче очекују се обилне падавине, мјестимично од 40 до 60 литара кише по метру квадратном.

У Требињу су прогнозирани удари вјетра од 50 до 70, локално и око 90 километара на час, те од 40 до 60 литара кише по метру квадратном, локално и више.

За подручје Мостара најављено је између 40 и 60, локално и до 75 литара кише по метру квадратном.

На подручју Ливна најављени су удари југа између 60 и 80 километара на час и између 30 и 60 литара кише по метру квадратном.

Коментари 0
Повезане вијести
Нема поврата ПДВ-а за куће које сами изградите Нема поврата ПДВ-а за куће које сами изградите
За куповину стана више од деценије рада без потрошене марке За куповину стана више од деценије рада без потрошене марке
Луис Кришок преузео дужност вршиоца дужности високог представника у БиХ Луис Кришок преузео дужност вршиоца дужности високог представника у БиХ
Најчитаније
  • Српски град са највише цркава – Да ли знате који је то град?
    11h 55m
    2
  • Један од претучених на Палама: Тукли су ме пред мојим дјететом, дошао сам да зарадим дневницу
    12h 48m
    12
  • Отворено писмо подршке радника Сарајево-гаса поводом најављене смјене Недељка Елека
    18h 43m
    5
  • Којић: Више од 30 људи тврди да је претрпјело тортуру, надлежни морају утврдити одговорност
    18h 57m
    9
  • Станивуковић: Градоначелник Источног Сарајева треба да стане уз своје грађане
    15h 56m
    1