Наредне суботе Осми фестивал пива

09.02.2020. 14:42
0
ИЗВОР: Срна

Удружење за промоцију занатског пиварства "Киштра" из Источног Сарајева организоваће 15. фебруара у овом граду Осми "Киштра парти" на којем ће учествовати четири занатске пиваре из БиХ, рекао је Срни предсједник Удружења Ведран Куртеш.

Куртеш је навео да је циљ фестивала промоција пиварства у најширем смислу, дружење и размјена искустава са другим пиварима, али и упознавање јавности о различитим стиловима занатског пива.

- На фестивалу ће се, осим кућних пивара који су чланови Удружења, представити произвођачи занатског пива - "Рафт бревери" из Фоче, "Бирократа" са Пала, као и новооснована занатска пивара "84 олимпикс бревери" из Источног Сарајева - истакао је Куртеш.

Осим дегустације занатских пива посјетиоци ће имати прилику да цјелокупни доживљај употпуне са стандардном роштиљском понудом квалитетне хране-кобасицама и хамбургерима.

На фестивалу ће учествовати и домаћи произвођач зачина и љуте хране "Љутко" из Тузле.

Зимски фестивал занатског пива заказан је за 18.00 часова у просторијама бившег Дома културе Лукавица у Источном Новом Сарајеву.

У вечерњем дијелу фестивала посјетиоце ће забављати два локална бенда "Вертиго" и "Можда ипак не", те ди-џеј Аја.

Коментари 0
Повезане вијести
У Источном Сарајеву сутра отварање Међународнoг фестивалa документарног филма У Источном Сарајеву сутра отварање Међународнoг фестивалa документарног филма
Photo East Fest почиње ускоро: Остало је још неколико дана за пријаву на међународну изложбу Photo East Fest почиње ускоро: Остало је још неколико дана за пријаву на међународну изложбу
Од духовног срца Косова до Хималаја: Српски филм „79 камена“ у селекцији фестивала у Непалу Од духовног срца Косова до Хималаја: Српски филм „79 камена“ у селекцији фестивала у Непалу
Најчитаније
  • Шулић постао савјетник директора ОЦ Јахорина
    8h 58m
    6
  • У јануару рођене 32 бебе у породилишту Болнице „Србија“
    12h 11m
    0
  • Бачена бомба на кућу Здравка Чолића
    12h 17m
    2
  • Сједница Предсједништва Борачке организације сутра у Источном Сарајеву
    14h 52m
    0
  • У Русији направљен препарат против рака, који не захтjева хемиотерапију
    4h 44m
    1