Народна скупштина РС у сриједу разматра укидање ванредног стања

15.05.2020. 12:24
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Колегијум Народне скупштине Републике Српске одлучио је данас на телефонској сједници да ће 13. посебна сједница Народне скупштине почети у сриједу, 20. маја 2020, саопштено је данас из НС РС.

Како се додаје у саопштењу сједница ће бити одржана у 10 часова у Конференцијској сали Владе Републике Српске, која задовољава епидемиолошке услове проузроковане вирусом корона. 

- На предложеном дневном реду 13. посебне сједнице су: Приједлог одлуке о укидању ванредног стања за територију Републике Српске, Потврђивање аката које је донио предсједник Републике за вријеме ванредног стања, Приједлог ребаланса Буџета Републике Српске за 2020. годину – по хитном поступку, Приједлог закона о измјенама Закона о извршењу Буџета Републике Српске за 2020. годину – по хитном поступку, Приједлог одлуке о измјени Одлуке о дугорочном задуживању Републике Српске за 2020. годину и Приједлог одлуке о прихватању задужења Републике Српске према Свјетској банци – Међународној банци за обнову и развој за додатно финансирање пројеката регистрације некретнина (9048-ВА)", појашњено је у саопштењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Због змије у сали одгођен почетак сједнице Због змије у сали одгођен почетак сједнице
Одржана Прва редовна сједница Скупштине Удружења „Трећа сарајевска бригада“ Одржана Прва редовна сједница Скупштине Удружења „Трећа сарајевска бригада“
Усвојене измјене Закона о јавним набавкама и Кривичног закона БиХ Усвојене измјене Закона о јавним набавкама и Кривичног закона БиХ
Најчитаније
  • Када је планирано отварање Лидлових продавница у БиХ?
    10h 40m
    0
  • Романијска Лазарица – права небесница
    12h 8m
    0
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске 19. јула у Биљешеву код Какња
    11h 58m
    0
  • Пријеко потребан дневни центар за дјецу са потешкоћама у развоју
    2h 41m
    0
  • Пале: Наредних дана потрага за крдом јелена који уништавају усјеве
    2h 35m
    2